SIATKARSKIE CZWÓRKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - ZAWODY MIEJSKIE

03.02.2020 r. w SP 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody w mini piłce siatkowej „4” dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji w obydwu kategoriach przystąpiły trzy szkoły: SP 1 Kamienna Góra, SP 2 Kamienna Góra oraz SP Marciszów.
Dziewczęta SP-1 grały w składzie: w pierwszym secie: Natalia Garbacz, Tatiana Karska, Natasza Siarkiewicz,  Martyna Rochnowska. W drugim secie: Anna Bagniuk, Zuzanna Osak, Amelia Polek, Marta Druciak. Rezerwowe: Nadia Cieślak, Julia Kubicka, Weronika Stolecka i Kinga Stawiarska.
Chłopcy SP-1 grali w składzie: w pierwszym secie: Bartosz Adamczyk, Kacper Czepielewicz, Mikołaj Drzewiecki, Daniel Kowalski. W drugim secie: Damian Szmajdziński, Marcin Buława oraz debiutujący Jan Czyż i Filip Ladenberger. Rezerwowy: Jakub Stelmaszczyk.
Poza tym na trybunach mocno kciuki za swoje koleżanki i kolegów trzymali: Jakub Borkowski, Jakub Gwoździewicz, Piotr Gryncewicz i Fabian Urbański.
Opiekunami naszych drużyn byli: Zbigniew Lema i Andrzej Cukier.

Wyniki dziewcząt:
1. SP Marciszów – SP-1 0:2
2. SP-1 – SP-2 1:2
3. SP-2 – SP Marciszów 2:0

Wyniki chłopców:
1. SP-1 – SP Marciszów 2:0
2. SP Marciszów – SP-2 0:2
3. SP-2 – SP-1 2:1

Awans do zawodów powiatowych, które odbędą się w piątek 7 lutego b.r. uzyskały SP 2 oraz SP 1 Kamienna Góra.