Giełda kolekcjonerska

We wtorek, 10 grudnia wychowawcy świetlicy szkolnej Monika Czyż i Grzegorz Tomaszewski zorganizowali ostatnią w tym roku kalendarzowym giełdę kolekcjonerską. Swoje zbiory wystawiło 26 uczniów szkoły z klas 1-8. Gośćmi honorowymi byli Hans Joachim Kuhnert oraz Jan Borko.

Ten pierwszy to znany, nie tylko w Polsce, filatelista i regionalista natomiast drugi, to kolekcjoner medali, książek i kufli. Prywatnie tato kierowców rajdowych Tomasza i Łukasza, byłych uczniów „jedynki”.

Hitem giełdy były koszulki, zdjęcia z autografami piłkarzy Lecha Poznań oraz inne pamiątki klubowe, które zaprezentowała Nadia, uczennica klasy 2. Nie zabrakło magnesów, odznak turystycznych i herbów miast, książek, maskotek, pucharów za wędkarstwo, medali czy figurek.