BADMINTON - FINAŁY STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

12 i 13 listopada w Szklarskiej Porębie odbyły się mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w badmintonie drużynowym. Rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie. Nasi zawodnicy grali bardzo dobrze, jednak przeciwnicy trenujący w klubach sportowych okazali się zbyt mocni dla naszych reprezentantów.
     W ramach Igrzysk Dzieci (klasy 4 - 6), czwarte miejsce zajęły: Anna Bagniuk i Marta Druciak. Chłopcy: Michał Mazur, Adam Giedrewicz, Gracjan Białas i Kazimierz Siwa zajęli szóste miejsce. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy 7 - 8), piąte miejsce zajęły obie nasze drużyny.  Skład chłopców: Korneliusz Olszewski, Adrian Białas i Fabian Lewicki. Skład dziewcząt: Katarzyna Pawłowska i Marcelina Majerska. Brawa i gratulacje dla wszystkich badmintonistów.