Biblioteka

... to cykl zajęć realizowanych w klasie 2d w roku szkolnym 2019/2020 pod opieką Pani Pauliny Kuliś oraz Magdaleny Etryk.

W celu realizacji programu oprócz odwiedzin w szkole osób prezentujących dany zawód będziemy współpracować ze środowiskiem lokalnym. Zapewni to nam bezpośrednią możliwość obserwowania pracy przedstawicieli danego zawodu. Poznawanie otaczającej rzeczywistości społecznej dokonuje się nie tylko przez przyswajanie, ale także przez odkrywanie i przeżywanie. To właśnie podczas zajęć terenowych będziemy mieli okazję poznać określone miejsce i pogłębić wiedzę w określonym temacie. Program już wystartował !!! Odwiedziliśmy bibliotekę przy Liceum Ogólnokształcącym, gdzie o pracy bibliotekarza opowiedziała nam Pani Beata.