Święto Drzewa

"Ten, który zasadził drzewo nie żył na próżno"

W ramach obchodów Święta Drzewa uczniowie naszej szkoły sadzili drzewa. W poniedziałek uczniowie klasy 7b i 8f przygotowali na Górze Parkowej powierzchnię leśną do zasadzenia.

We wtorek zaproszeni goście i uczniowie klas 5b i 6a posadzili 50 sadzonek buka pospolitego .Akcja została zorganizowana we współpracy z Urzędem Miasta i Nadleśnictwem w Kamiennej Górze. Gośćmi naszej imprezy byli Burmistrz Miasta Janusz Chodasewicz, Pani Dyrektor Katarzyna Bielewicz-Czyczkan, Kierownik Wydziału Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska Pani Magdalena Bręśkiewicz . Akcją sadzenia drzew kierował Pan Jacek Maciuszek z Nadleśnictwa Kamienna Góra i nauczycielki przedmiotów przyrodniczych Pani Anna Madziar-Cabała i Elżbieta Wysoczańska.

Autor: E. Wysoczańska & A. Madziar-Cabała