MISTRZOSTWA POLSKI SIATKARSKICH CZWÓREK

W dniach 23-26 maja w Głuchołazach odbywał się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej w kategorii czwórek dziewcząt i chłopców.

Wśród najlepszych szkół z całego kraju, wystąpiła reprezentacja naszej szkoły. Siatkarze z klasy 6 F reprezentowali województwo dolnośląskie. Młodzi zawodnicy, po trzydniowych zmaganiach sportowych, uplasowali się na 15 miejscu (wśród chłopców wystąpiło 17 zespołów). Mistrzostwo zdobyła SP 56 z Łodzi przed SP 4 z Warszawy i SP 29 z Poznania.

Zawodnicy z "Jedynki" rywalizowali z najlepszymi. Zdobywając bezcenne doświadczenie i przeżywając siatkarskie emocje, przeżyli również wspaniałą sportową przygodę.

Przypomnijmy naszych mistrzów: Oliwier Zych, Marcel Antoszczak, Tymoteusz Grzyb, Bartosz Smyda, Szymon Schabiński, Fabian Lewicki, Korneliusz Olszewski, Adrian Białas, Jakub Olczak, Kacper Biroś, Jakub Pełka, Miłosz Regewicz

Autor: Z.L.