SIATKÓWKA PLAŻOWA - ZAWODY MIEJSKIE

17.05.2019 r. na "ORLIKU" przy Zespole Szkół na Lubawskiej odbyły się zawody miejskie w siatkówce plażowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju dziewcząt udział wzięły 3 drużyny, natomiast w turnieju chłopców - 4 drużyny. Oba turnieje rozgrywane były systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów do 11 punktów.

Wyniki dziewcząt:
SP2 - SGEE 2:1
SP1 - SP2 2:0
SGEE - SP1 1:2
Mistrzyniami zostały dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Maja Olszak, Oliwia Karska i rez. Maja Idek. Opiekunem drużyny był Łukasz Przysło.

Wyniki chłopców:
SP1 - SP2 2:0
GIM2 - SGEE 2:0
SP1 - SGEE 2:0
GIM2 - SP2 2:0
SGEE - SP2 2:0
SP1 - GIM2 2:0
Mistrzami zostali chłopcy z naszej szkoły w składzie: Damian Pietrzykowski, Jakub Tobiasz i rez. Bartosz Prusaczyk. Opiekunem drużyny był Andrzej Cukier.
     Ogromne brawa za mistrzostwo i awans do zawodów powiatowych dla obu naszych drużyn!