KONIEC LIGI SIATKARSKIEJ

29 kwietnia 2019 roku odbyły się ostatnie kolejki, trwającej 6 miesięcy ligi siatkarskiej gier 1 x 1, którą od wielu lat dla swoich grup treningowych prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego Andrzej Cukier. Dziś poznaliśmy najlepszych zawodników w tej trudnej rywalizacji wśród chłopców z klas sportowych 5f, 7f i 8f.  A oto komplet uczestników, którzy w tym roku szkolnym ligę ukończyli z oceną celującą.

5f:
1 miejsce - Oliwier Jarczewski
2 miejsce - Bartosz Adamczyk
3 miejsce - Mikołaj Drzewiecki
4 miejsce - Daniel Kowalski

7f:
1 miejsce - Damian Prokopowicz
2 miejsce - Bartosz Obidowski
3 miejsce - Marcel Murawski
4 miejsce - Alan Marciniak

8f:
1 miejsce - Damian Pietrzykowski
2 miejsce - Kacper Cygal
3 miejsce - Jakub Tobiasz

Wyróżnione oceną celującą zostały także osoby, które nie opuściły ani jednej kolejki rozgrywek. A są to: Jakub Stelmaszyk i Damian Szmajdziński z 5f, Rafał Koralewski, Bartosz Obidowski, Oktawian Pakiet, Bartłomiej Polewski i Damian Prokopowicz z 7f oraz Kacper Cygal i Hubert Jawor z 8f.

Wszystkim uczestnikom ligi siatkarskiej dziękujemy za walkę, wytrwałość i zaangażowanie, a wyróżnionym zawodnikom gratulujemy sukcesów. A już po długim weekendzie majowym każda z trzech grup treningowych weźmie udział w uroczystym podsumowaniu, na którym wręczone zostaną puchary, dyplomy oraz nagrody niespodzianki dla zwycięzców. Iwent ten połączony będzie z poczęstunkiem zorganizowanym przez uczestników ligi siatkarskiej. A oto krótka fotorelacja... ;-)