Ich dwoje… z wizją!

Bartosz Wasik (5b) i Amelia Wielocha (8d) pokazali nam swoją wizję „Eko-miasta przyszłości”, w którym nie ma zanieczyszczeń, spalin i smogu, w którym wykorzystuje się odnawialne źródła energii, a mieszkańcy mogą się cieszyć czystym powietrzem i bujną roślinnością.

Walczą tym samym o atrakcyjne nagrody dla siebie (i szkoły!) w konkursie zorganizowanym przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy z inicjatywy Ministra Środowiska.

Muszę przyznać, że dzięki pracom plastycznym TEJ DWÓJKI moja świadomość dotycząca zmian klimatu oraz adaptacji do skutków tych zmian jest jeszcze większa!

A promowanie postaw eko-logicznych wśród Was - uczniów jest chyba wielce ok?! Zgadzacie się ze mną, prawda? UśmiechUśmiechUśmiech