IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE W ZGORZELCU

Dziś, 25 maja b.r. w Zgorzelcu odbyły się finały strefy jeleniogórskiej w lekkiej atletyce. Nasza reprezentacja walczyła dziś o medale w wielu konkurencjach. Najszczęśliwszą z naszych była dziś Natalia Nowakowska, która zdobyła srebrny medal w biegu na 600m. Pozostali dzielnie walczyli , ale konkurencja była bardzo wysoka.
Cenne, tak bardzo nielubiane 4 miejsce zajęli:
Dominik Komorowski w biegu na 60m, Seweryn Urbanek w rzucie palantówką, Oktawian Pakiet w biegu na 1000m oraz nasza męska sztafeta 4 x 100m w składzie: Olszak, Pakiet, Olczak i Komorowski.
Świetne wyniki, które pozwoliły jedynie na 6 miejsce uzyskali:
Patryk Olczak w biegu na 1000m oraz Krzysztof Olszak w skoku w dal. Mimo że przywozimy tylko 1 medal, to możemy być naprawdę zadowoleni ze wszystkich występów naszych młodych lekkoatletów, którzy ustanowili dziś wiele swoich życiówek.
Najbliżej pobicia rekordu szkoły był dziś Pakiet, któremu zabrakło tylko i aż 1 sekundy w biegu na 1000m. Opiekunami naszych uczniów byli: Kornel Łukasik i Andrzej Cukier