IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

Dziś, 19. maja 2017 r. grupa najlepszych lekkoatletów naszej szkoły pod opieką nauczycieli wf: Z. Lemy i A. Cukiera startowała w finale strefy jeleniogórskiej w Zgorzelcu. Wszystkim naszym zawodnikom przyszło dziś zmagać sie nie tyllko z własnymi słabościami, ale także z żarem lejącym się z nieba. Bezapelacyjną liderką naszej reprezentacji była dziś Maja Olszak, która już pierwszym swoim skokiem w dal, z dużą przewagą nad rywalkami, zapewniła sobie zwycięstwo w tej trudnej konkurencji technicznej.

Maja skoczyła aż 4,92 metra. Tuż za podium znalazła się także Aleksandra Burska, której do medalu zabrakło pół metra w rzucie piłeczką palantową oraz sztafeta dziewcząt 4 x 100 m. Nasza sztafeta po bardzo dobrym biegu zajęła ostatecznie 4. miejsce. Niezły występ zanotował także Kacper Cygal w biegu na 1000 m. Jednak czas 3:33,1 pozwolił mu zakończyć rywalizację na 7. miejscu. Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za walkę, a za Maję trzymajmy kciuki już niebawem za jej start w finale wojewódzkim.