Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

W POŁOWIE STAWKI

W sobotę (8 kwietnia) cztery uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze (na zdjęciu) wzięły udział w II turnieju eliminacyjnym Kinder Plus Sport trójek w Miliczu. Podopieczne Piotra Lembowicza ostatecznie walczyły o miejsca 13-18 w stawce 29 ekip i sklasyfikowane zostały na 14. miejscu.

Do Milicza przyjechało 29 zespołów z: Nowej Rudy, Lubina, Radkowa, Świdnicy, Brzegu Dolnego, Jawora, Wrocławia, Wałbrzycha, Milicza i Kamiennej Góry. Zespół Lembin-Jedyneczka w grupie eliminacyjnej wygrał 2 pojedynki (Echo Twardogóra, Chełmiec II Wodociągi Wałbrzych) i 2 przegrał (Polonia I Świdnica i Lubin I). Te wyniki pozwoliły tylko o grę o miejsca 13-18. Tutaj kamiennogórzanki wygrały 4 pojedynki (Lubin II, Salos Nowa Ruda II, AZS II Wrocław i Dwójka II Milicz), 1 przegrały (Salos Nowa Ruda I). Siatkarki Lembin-Jedyneczka łącznie wygrały w debiucie 6 pojedynków, a 3 przegrały, zajmując ostatecznie 14. lokatę.  Turniej wygrał zespół Wieży Radków przed Polonią I Świdnicą i Chełmcem I Wodociągi Wałbrzych.

Lembin-Jedyneczka: Antoszczak, Lembowicz, Tomaszewska, Bieńkowska.y