FINAŁ DOLNOŚLĄSKI - SIATKARSKIE "3" CHŁOPCÓW

Dziś 6. kwietnia w Wałbrzychu odbył się finał wojewódzki w siatkarskich "3" dziewcząt i chłopców.

Nasza chłopięca reprezentacja szkoły po bardzo trudnych pojedynkach z SP-50 Wrocław, SP-8 Lubin i SP-4 Świdnica musiała uznać wyższość wszystkich swoich rywali meldując się jako czwarta drużyna Dolnego Śląska. Turniej chłopców wygrali siatkarze z SP-50 Wrocław przed SP-8 Lubin i SP-4 Świdnica. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Marcel Murawski.
Skład naszej drużyny: I SKŁAD: Marcel Murawski, Alan Marciniak, Damian Prokopowicz i Jakub Gądek, II SKŁAD: Rafał Koralewski, Bartosz Obidowski, Oktawian Pakiet i Bartłomiej Polewski. Trener: Andrzej Cukier.
     Rywalizację dziewcząt wygrały gospodynie turnieju z SP-5 Wałbrzych przed SP Janowice Wielkie, SP-50 Wrocław i SP-5 Jawor. Naszym młodym sportowcom ogromnie gratulujemy udziału w finale wojewódzkim i dziękując za cały sezon ciężkiej pracy życzymy sukcesów już w klasie szóstej.