SIATKARSKIE "4" CHŁOPCÓW - ZAWODY POWIATOWE

W poniedziałek 13.03.2017r. nasza reprezentacja siatkarskich czwórek chłopców była gospodarzem zawodów powiatowych. W zawodach wystartowały 4 drużyny: SP-1 z Kamiennej Góry oraz szkoły z Marciszowa, Krzeszowa i Lubawki.

Nasi najstarsi szkolni siatkarze pewnie ograli wszystkich rywali po 2:0 w setach i zdobyli tytuł Mistrza Powiatu. Drugie miejsce zajęli siatkarze z Krzeszowa, trzecie Lubawka i czwarte Marciszów. Skład SP-1: Damian Pietrzykowski, Bartosz Prusaczyk, Jakub Tobiasz, Wiktor Basta, Jakub Cygal, Kacper Cygal, Damian Majerski, Michał Stanisławski, Hubert Jawor. Trener: Andrzej Cukier.
     Szkoły z Kamiennej Góry i Krzeszowa będą reprezentować nasz powiat w finale strefy jeleniogórskiej.