SIATKARSKIE "3" DZIEWCZĄT - ZAWODY POWIATOWE

W poniedziałek (06.03.2017) w sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrano finał powiatowy siatkarskich trójek dziewcząt.

W zawodach oprócz naszej reprezentacji wystąpiły drużyny ze szkół podstawowych w Lubawce i Krzeszowie. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Nasze zawodniczki wygrały oba spotkania w stosunku 2:0 i zajęły 1. miejsce w turnieju. W meczu decydującym o 2. miejscu zawodniczki SP w Krzeszowie po wyrównanym pojedynku pokonały drużynę z SP w Lubawce 2:1. Drużyny SP1 w Kamiennej Górze i SP w Krzeszowie awansowały do finału strefy jeleniogórskiej. Skład reprezentacji naszej szkoły: Oliwia Tomaszewska, Alicja Antoszczak, Emilia Okrzejska, Oliwia Bieńkowska, Amelia Lembowicz, Kinga Skrzydlewska, Helena Malich, Aleksandra Frank. Opiekun drużyny: Sławomir Skotarczak.