PO BADMINTONIE

Badmintonowa reprezentacja dziewcząt i chłopców wystartowała w zawodach powiatowych.

27 i 28 października w Krzeszowie rywalizowały między sobą zespoły z Krzeszowa, Pisarzowic i dwóch kamiennogórskich podstawówek. Zespół naszych dziewcząt pokonał wszystkie przeciwniczki i zajął pierwsze miejsce. Najtrudniejszy pojedynek stoczył
z zawodniczkami z Krzeszowa wygrywając 3 – 2. Mistrzynie powiatu wystąpiły w składzie: Dominka Lema, Dominika Druciak, Karolina Auksztulewicz i Martyna Szymczak. Przed nimi kolejny etap – zawody strefy jeleniogórskiej.

Kolejne miejsca zajęły zawodniczki z Krzeszowa, Pisarzowic i SP 2 w Kamiennej Górze.

Zespół chłopców był najmłodszą reprezentacją na zawodach. Uczniowie klasy czwartej, w swym debiucie sportowym, zdołali pokonać zespół z Pisarzowic. Niestety ulegli rywalom z Krzeszowa i kamiennogórskiej dwójki, ostatecznie zajmując 3 miejsce. Mistrzami powiatu zostali badmintoniści z Krzeszowa, na drugim miejscu uplasował się zespół z SP 2, na czwartym Pisarzowice.

Chłopcy grali w składzie: Kacper Biroś, Kornel Olszewski, Adrian Białas i Bartosz Smyda.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.