Międzynarodowy Tydzień Bibliotek Szkolnych

19 - 27października 2015r.

Jak co roku nasza biblioteka obchodziła swoje święto. A że 25. października przypada Dzień Kundelka, postanowiliśmy połączyć oba sympatyczne święta. Z tej okazji biblioteka przeprowadziła dla najmłodszych twórcze spotkania” Pies, jaki jest, każdy wie”.

Zostały ogłoszone: Konkurs fotograficzny „Mój pies” oraz Konkurs na laurkę „Życzenia dla kundelka”.

Ponad sto prac wyeksponowanych na szkolnym korytarzu można było podziwiać przez cały tydzień. Dodatkowo obchodom świąt towarzyszyła wystawa książek oraz ilustracji zatytułowana „Pieskie życie”.

Z okazji święta biblioteki wszyscy uczniowie szkoły zostali zaproszeni do udziału w „Konkursie na jednej nodze”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Laureaci konkursów:

1. Konkurs na zdjęcie: Dominik Judycki, Kinga Barszcz, Kamil Zajączkowski, Anna Kulas

2. Konkurs na laurkę: Marysia Ruchała, Agata Judycka, Nadia Bielak

3. Konkurs na jednej nodze: Wiktoria Nowak, Bożena Wasiczko, Oliwia Motak