Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

W dniu 28.11.2022 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło w tym dniu ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.

Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały prezentację przedstawiającą ilustracje  różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: „Jadą, jadą misie” i ,,Niedźwiadek”, wykonywały „misiowe” opaski na głowę i plakaty przedstawiające ich ulubione maskotki.

Na koniec zajęć korytarzem naszej szkoły ruszył rozśpiewany, wesoły korowód pluszowych misiów.

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.

Ewa Nowak