TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY KLAS III i IV - ZAWODY POWIATOWE

Dnia 27.05.2022 r. na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym klas III oraz IV. W zawodach wystartowali młodzi sportowcy z naszej szkoły. Rywalizowali z lekkoatletami z Krzeszowa i kamiennogórskiej dwójki. Każdą szkołę reprezentowało 5 dziewcząt oraz 5 chłopców. Rywalizacja toczyła się w biegu na 60 m, rzucie piłeczką palantową, oraz skoku w dal.

Wyniki zawodów:

KLASY III

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra             5 pkt.
Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra             4 pkt.

KLASY IV

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra             9 pkt.
Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra             5 pkt.
Szkoła Podstawowa w Krzeszowie                        4 pkt.

Zespół klas IV: Maja Regewicz, Ida Łojkowska, Wiktoria Obidowska, Aleksandra Stelmach, Zuzanna Obidowska, Tomasz Kaczmarczyk, Eryk Wiśniewski, Aleksander Wojtkiewicz, Dominik Szampera, Antoni Petruk.

Zespół klas III: Natasza Rymer, Paulina Czepiel, Maria Czyż, Helena Krajcarz, Maria Lizoń, Jan Budaj, Franek Falkowski, Hubert Filipiak, Gracjan Przysło, Szymon Janczar.

Brawo i gratulacje dla wszystkich lekkoatletów.