WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA - SIATKARSKIE CZWÓRKI CHŁOPCÓW

W poniedziałek (23.05.2022) siatkarze naszej szkoły zostali wicemistrzami Dolnego Śląska w siatkarskich czwórkach.W turnieju rozegranym w Świdnicy zmierzyli się z rówieśnikami z SP-50 Wrocław, SP-6 Świdnica i SP Rzeczyca. W pierwszym spotkaniu nasi reprezentanci przegrali 0:2 z SP-50 Wrocław. Kolejne mecze wygrali: 2:1 z SP-6 Świdnica i 2:0 z SP Rzeczyca. Mistrzami Dolnego Śląska zostali zawodnicy z Wrocławia, a brąz zdobyli siatkarze ze Świdnicy. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Kuba Andrzejczyk, Ignacy Osmolak, Dawid Niezgoda (wybrany do najlepszej czwórki turnieju), Natan Jaszek, Kuba Skotarczak, Filip Pach, Adam Giedrewicz, Antoni Piech i Kacper Zieliński. Opiekunem drużyny był Sławomir Skotarczak. Dumie naszej szkoły gratulujemy sukcesu.