Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

Badminton - zawody strefowe

W Szklarskiej Porębie, 4 i 8 listopada odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w badmintonie drużynowym. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy 7 - 8) reprezentowali nas: Michał Mazur, Miłosz Wróbel  i Fabian Rogal a w kategorii klas 4 - 6: Adam Giedrewicz, Gracjan Białas i Jakub Andrzejczyk. Niestety nasze zespoły nie zdołały awansować do zawodów wojewódzkich.

Niewiele zabrakło starszym zawodnikom. Wygrali dwa mecze, niestety gorszym stosunkiem pojedynczych meczów zajęli czwarte miejsce. Zawody w tej kategorii niespodziewanie wygrał zespół z  Raciborowic. Młodsi badmintoniści, mimo ambitnej postawy i wyrównanej gry w kilku meczach nie zdołali pokonać przeciwników. Ostatecznie zajęli piąte miejsce, a zwyciężyli zawodnicy ze Szklarskiej Poręby. Kontakt z badmintonem na wysokim poziomie i zdobyte doświadczenie na pewno zaowocują w przyszłości.