Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia dla uczniów klas III

Nauka tabliczki mnożenia to zmora każdego trzecioklasisty. Uczniowie, którzy najlepiej opanowali tę umiejętność, mogli się sprawdzić na zorganizowanych 8 czerwca 2021 roku już kolejnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia

Były to rozgrywki z wykorzystaniem specjalnych kart do gry z przykładami poznanych iloczynów. Wytypowani przez wychowawców, znawcy tabliczki mnożenia zmierzyli się z dwoma mistrzowskimi grami. Uczestnicy zmagali się nie tylko z liczeniem, ale również z upływającym szybko czasem. Zadania bowiem, należało wykonać jak najszybciej. Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobył Igor Burczyński z klasy III c, drugie miejsce zajęła Nadia Szulc z klasy III a, trzeci był  Oktawian Roob z klasy III c. Na wyróżnienie zasłużyła Hanna Baran z klasy III a i Adrian Nowakowski – Kowalczyk z klasy III c. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mistrzostwa przygotowała i przeprowadziła pani Izabela Sproch.