Jesteśmy już uczniami

We wtorek, 27 października 2020 r. , w szkolnej auli naszej odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej Szkoły. W uroczystości wzięło udział 61 uczniów. W tym trudnym czasie uroczystość odbyła się w trzech odsłonach dla poszczególnych klas. Pani dyrektor Katarzyna Bielewicz-Czyczkan przyjęła w szeregi społeczności szkolnej wszystkie przybyłe pierwszaki, które odświętnie ubrane, w czerwonych biretach złożyły ślubowanie. Świadkami tego wydarzenia były wychowawczynie klas.

Program artystyczny przygotowały dzieci z klas: 3a i 3c pod opieką pani Katarzyny Grzelak. Oprawą muzyczną zajęły się panie: Ania Kosturek i Karolina Ryter-Kmak. Uroczystość prowadzili Yasmin Atta (4d) i Adam Wiśniewski (4b). Dekoracje przygotowała pani Magdalena Etryk.

Całość uwiecznił na fotografiach pan Grzegorz Tomaszewski.

Na zakończenie uroczystości każdy pierwszak otrzymał dyplom i pełen niespodzianek kuferek ufundowany przez rodziców.

kliknij, by zobaczyć galerię

Autor: A. Chamot