HALLO Schüler und Schülerinnen!

Drodzy uczniowie!

Już od 5 października ruszamy z zajęciami z języka niemieckiego!:-)

Czeka nas znowu wiele przyjemnej i łatwej nauki ponoć trudnego językaUśmiech

A co robimy na zajęciach? Ćwiczymy słownictwo na platformie do nauki słówek Insta.ling biorąc kolejny raz udział w ogólnopolskim programie nauki słówek – to już kolejny rok! Uczymy się przez gry i zabawy,  a w tym roku dołączamy rozmowy w języku niemieckim, będzie ciekawie.

A dlaczego InstaLing?

Ucz się efektywnie - Najlepsze efekty daje krótka, ale systematyczna nauka. Rozwiązuj codziennie kilkuminutowe sesje, poznawaj nowe słówka, utrwalaj te, które zostały już poznane i powiększaj swoją znajomość słownictwa każdego dnia.

Używaj gdziekolwiek jesteś - Pragniemy umożliwić ci codzienną naukę w dowolnych warunkach. W domu, w szkole, w autobusie. Na komputerze, tablecie lub smartfonie. Z InstaLing możesz korzystać wszędzie.

Obserwuj postępy -Monitoruj postępy i systematyczność pracy swoich uczniów/dzieci dzięki dostępowi do przejrzystych raportów i zobacz ich zaangażowanie w naukę słownictwa.

Zapraszam chętnych uczniów, którzy chcą podszkolić swój niemiecki na zajęcia w każdy poniedziałek o godz. 14.50 do sali 304Uśmiech

Do zobaczenia

Elżbieta Borchardt