Ogłoszenie z biblioteki szkolnej

Zbliża się koniec roku szkolnego i czas oddawania podręczników do biblioteki. Ze względu na specyficzną sytuację związaną z pandemią COVID-19, zwrot książek objęty będzie następującymi  procedurami:

1. Podręczniki oddajemy kompletami spakowane do reklamówki z naklejoną karteczką, na której ma być podane imię i nazwisko ucznia, klasa oraz data zwrotu (nie zaklejone z możliwością sprawdzenia zawartości)
  2. Wszystkie książki i podręczniki poddane zostaną kwarantannie a następnie zdjęte z konta czytelnika.
  3. Książki przyjmowane będą w drzwiach szkoły od strony apteki (pl. Kościelny) ściśle według określonych w harmonogramie godzinach, wyznaczonych dla danej klasy.
  4. Oczekując na przyjęcie podręczników - zgodnie z wymogami sanitarnymi - należy przyjść w maseczce i rękawiczkach, zachować bezpieczny odstęp 1,5 metra od siebie.

Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej nowej rzeczywistości…

Nauczyciele bibliotekarze

Autor: bibliotekarze