Jesteś tutaj: Start / Aktualności / 2019/2020 / insta.ling

insta.ling

Witam serdecznie wszystkich uczniów uczących się w naszej szkole języka niemieckiego. Od nowego semestru ruszyliśmy z XIV edycją ogólnopolskiego programu nauki słówek insta.ling. Zaczynamy pracę na nowy semestr, wiecie że jest ona łatwa, lekka i przyjemna – w domu, przed laptopem, z telefonem….Uśmiech

Jest nas coraz więcej, w poprzednim semestrze wzięło udział w programie ok 100 uczniów z 11 klas. Niektórzy co prawda rezygnują z „braku czasu”, ale wracają.

Dla tych, którzy dobrze władają językiem niemieckim mamy dodatkowe zajęcia, na których korespondujemy z uczniami szkoły z Bonn w Niemczech. Jeżeli chcecie podszkolić się w języku niemieckim, zapraszamy w poniedziałki na 9 lekcji do sali 304.

Do zobaczenia
Ela Borchardt