Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

UNIHOKEJ - ZAWODY MIEJSKIE

Bezkonkurencyjne okazały się nasze drużyny unihokeistów. Podczas dzisiejszych (25 września) miejskich eliminacji zarówno chłopcy z klas 4-6 jak i 7-8 rozgromili reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2. Mecze rozgrywane były w 3 tercjach po 7 minut. Nasi chłopcy z klas 4-6 pokonali rywali 6:0, natomiast ich starsi koledzy z klas 7-8 wygrali 9:2. Dało to obu naszym drużynom awans do zawodów powiatowych, które odbędą się już 1 i 3 października w Krzeszowie.

Skład reprezentacji SP-1 klasy 4-6: Michał Górka, Wojtek Korejwo, Dawid Lipiński, Dawid Nowak, Marcel Piasecki, Jakub Ząbek, Marcel Zgłobicki, Szymon Żuk. Skład klas 7-8: Karol Bijak, Szymon Czarnecki, Piotr Czubaj, Antoni Maziakowski, Krzysztof Olszak, Dawid Haponiuk, Sebastian Strudziński. Trenerem obu drużyn był Kornel Łukasik.