CHŁOPCY Z 8F PIĄTĄ DRUŻYNĄ DOLNEGO ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Dziś 10 czerwca 2019 r. w Strzelinie odbył sie finał wojewódzki w siatkówce plażowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju udział wzięło 8 najlepszych drużyn Dolnego Śląska wyłonionych po rozgrywkach strefowych. Chłopcy w składzie: Damian Pietrzykowski, Jakub Tobiasz i Bartosz Prusaczyk prowadzeni przez Andrzeja Cukiera w niesamowitym upale walczyli o jak najlepsze miejsce w zawodach. Ostatecznie nasi Jedynkowicze uplasowali się na 5 miejscu. Mistrzami województwa zostali obrońcy tytułu sprzed roku, reprezentanci Gimnazjum nr 11 z Wałbrzycha. Wicemistrzami zostali zawodnicy z SP-7 Lubin, a trzecie chłopcy z SP-97 Wrocław. Ogromne gratulacje za cały ciężki, ale owocny sezon dla naszych już niemal absolwentów. Życzymy im wielu sportowych przygód oraz sukcesów już jako uczniom szkół średnich.

Autor: A.C.