ZŁOTA MAJA - FINAŁ WOJEWÓDZKI - INDYWIDUALNA LEKKOATLETYKA

Dziś 04.06.2019 r. na stadionie olimpijskim we Wrocławiu odbył się finał wojewódzki w indywidualnej lekkoatletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W ogromnym upale rywalizowali dziś uczniowie 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz ostatni rocznik wygasających gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali dzis najlepsi lekkoatleci szkoły: Maja Olszak, Natalia Nowakowska, Damian Pitrzykowski, Bartosz Prusaczyk i Piotr Czubaj. Wszyscy zaprezentowali dziś bardzo dobry poziom. W swoich startach bili rekordy szkoły, a Maja Olszak była bezkonkurencyjna w biegu na 80 m przez płotki i została mistrzynią województwa dolnośląskiego. Opekunami młodzieży byli Zbigniew Lema i Andrzej Cukier. Ogromne gratulacje dla naszych lekkoatletów.

Autor: A.C. i Z.L.