Młody Przyrodnik

Mamy Laureata XV Konkursu Przyrodniczego pod hasłem ,,Bądźmy Przyjaciółmi przyrody.

W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się szkolny, w Jeleniej Górze rejonowy, a w Bolesławcu III etap regionalny. W miejscowości Łupki odbył się ustny - etap końcowy. Po podsumowaniu punktacji nasza uczennica Nina Olszak z klasy 3a. Zdobyła I miejsce w Regionalnym Konkursie Przyrodniczym. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w tym konkursie brało udział 505 uczniów z regionu. Bardzo się cieszymy z tego miejsca. Do tego konkursu przygotowywała pani Katarzyna Grzelak nauczyciel kl. 1-3 i przyrody.
Przypominamy, że w ubiegłym roku szkolnym również uczennica z naszej szkoły zajęła I miejsce w tym konkursie. Także wiedza przyrodnicza górą !!!