MISTRZOWIE STREFY JELENIOGÓRSKIEJ - SIATKARSKIE TRÓJKI CHŁOPCÓW

Dziś 04 kwietnia 2019 r. w sali sportowej SP-2 w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w siatkarskich trójkach chłopców. W turnieju, który był rozgrywany systemem "każdy z każdym" wzięło udział 6 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klasy sportowej 5f pokonała dziś wszystkich rywali i wywalczyła tytuł Mistrzów Strefy Jeleniogórskiej. Tym samym wywalczyła awans do finału wojewódzkiego. Chłopcy w składzie: Borkowski, Adamczyk, Urbański, Buława, Czepielewicz, Drzewiecki, Kowalski i Jarczewski pod czujnym okiem Andrzeja Cukiera w każdym z ciężkich pojedynków pokazali charakter i wolę walki, co w ostateczności pozwoliło, by na ich szyjach zawisły złote medale wieńczące dzieło. Ogromne gratulacje dla całej drużyny.

Autor: A.C.