Dzień Języków Obcych

Gdzie słyszysz śpiew – tam wchodź, tam dobre serca mają… i wspólnie, w różnych językach piosenki śpiewają Uśmiech

Jak co roku, na 26 września, nauczyciele języków obcych przygotowali dla naszych uczniów coś specjalnego. Tegoroczne obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych miały rozrywkowy i muzyczny charakter. Uczniowie, wspólnie ze swoimi nauczycielami, zaprezentowali i zaśpiewali obcojęzyczne piosenki. Pojawiły się angielskie, niemieckie i hiszpańskie hity, które nasi uczniowie zapamiętają na dłużej Uśmiech Wspólne śpiewanie przyniosło nam dużo radości, humoru i pozytywnej energii. EDJ w naszej szkole to już tradycja. W tym roku udowodniliśmy, że nauka języka obcego nie musi być przykrym obowiązkiem, ale może być miłą i przyjemną zabawą.