GALA MISTRZÓW SPORTU SZKOLNEGO

Dziś, 18 czerwca 2018 r. w hali sportowej ZSZiO w Kamienna j Górze odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu Szkolnego. Głównymi aktorami tego wydarzenia byli uczniowie szkół powiatu kamiennogórskiego, którzy w obecnym roku szkolnym osiągali medalowe miejsca zarówno w zawodach strefowych jak i wojewódzkich. Wśród bardzo wielu nagrodzonych dziś uczniów, nie zabrakło naszych Jedynkowiczów. W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego w kategorii szkół podstawowych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zwyciężyła nasz szkoła. Natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych oraz oddziałów 7 klas szkół podstawowych nasza Jedynka zajęła 2 miejsce wśród dziewcząt oraz 4 miejsce wśród chłopców. Ogromne gratulacje dla wszystkich naszych sportowców oraz ich nauczycieli wychowania fizycznego. Natomiast najmłodszymi dziś nagrodzonymi sportowcami byli nasi lekkoatleci z klas pierwszych i to oni właśnie prezentują poniżej nasze najważniejsze trofea. Brawo WY, brawo MY, brawo JEDYNKA!