SIATKÓWKA PLAŻOWA CHŁOPCÓW - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

Dziś 3. czerwca b.r. w Bolesławcu przy ogromnym upale odbył się finał strefowy w siatkówce plażowej chłopców szkół gimnazjalnych i siódmych klas szkół podstawowych. Nasz zespół w składzie: D. Pietrzykowski, J. Tobiasz i K. Cygal był dziś najmłodszym i jedynym przedstawicielem szkół podstawowych. W turnieju, który był rozgrywany tzw. systemem brazylijskim udział wzięło 7 drużyn. Nasi chłopcy walczyli z każdym z przeciwników jak równy z równym. Ostatecznie po wygranej 2:0 z gimnazjum w Janowicach Wielkich, porażce 0:2 w półfinale z gospodarzami i minimalnej przegranej o 3 miejsce 1:2 z gimnazjalistami z Jerzmanki nasi JEDYNKOWICZE wracają z tak bardzo nielubianym 4 miejscem. Jednak zdobyte w tym roku szkolnym boiskowe doświadczenia w tak trudnej technicznie grze na piasku na pewno zaprocentują w przyszłym roku. Opiekunem naszej drużyny jest Andrzej Cukier.