SIATKARSKIE DWÓJKI CHŁOPCÓW - PIERWSZE ZAWODY

We wtorek 20 marca 2018 roku w naszej szkole rozegrano miajskie zawody w siatkarkich dwójkach. Naszą szkołę w kategorii chłopców reprezentowały 2 drużyny w całości oparte na uczniach klasy sportowej 4f. To debiut naszych najmłodszych siatkarzy w zawodach międzyszkolnych. Rywalami naszych dzielnych chłopców byli dziś rówieśnicy z Marciszowa oraz 2 reprezentacje SP-2 Kamienna Góra. Obie nasze drużyny wygrały wszystkie swoje pojedynki i bez żadnych problemów zwyciężyły w tych zawodach.
Skład naszych drużyn:
I reprezentacja:
Borkowski, Kowalski, Adamczyk i Urbański,
II reprezentacja: Czepielewicz, Drzewiecki, Buława i Jarczewski, rez. Stelmaszczyk.
Opiekun obu drużyn: Andrzej Cukier.
     Już za tydzień jedziemy do Marciszowa i walczymy w zawodach powiatowych. A tymczasem gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za dalsze starty naszych najmłodszych siatkarzy.