NARCIARSTWO - POWIAT

Po raz piąty, stacja narciarska w Czarnowie gościła narciarzy z powiatu kamiennogórskiego. W dniu 2 marca odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim dzieci i młodzieży szkolnej. Wśród szkół podstawowych w kategorii chłopców, zespół z jedynki zajął drugie miejsce.

Szybciej zjeżdżali tylko narciarze z kamiennogórskiej dwójki. Indywidualnie, na trasie slalomu giganta, najlepiej spisał się Bartosz Smyda zajmując III miejsce. Kamil Kubacki był czwarty, Oliwier Cincio – piąty, Miłosz Regewicz – szósty. W klasyfikacji zespołowej wśród gimnazjalistek, najszybsze na stoku były nasze alpejki. Dominika Lema indywidualnie zajęła drugie miejsce a Klaudia Kubacka uplasowała się na trzeciej pozycji. W rywalizacji gimnazjalistów, Hubert Jawor i Jakub Ślimak zajęli czwarte miejsce.
Gratulacje dla wszystkich narciarzy.