TRÓJKI SIATKARSKIE

Sezon startowy w siatkówce rozpoczął się na dobre. Po klasach siódmych do rywalizacji przystąpiły klasy piąte.

Reprezentacje szkoły w “3” siatkarskich dziewcząt i chłopców wystąpiły w zawodach miejskich i powiatowych.

Nasi zawodnicy, w pierwszym etapie rozgrywek międzyszkolnych, pokonali przeciwników z kamiennogórskiej dwójki.

Na boiskach gospodarzy zwyciężyli 2 – 0 w setach.

15 i 16 lutego w Lubawce odbył się etap powiatowy. Przeciwnikami chłopców byli siatkarze z Krzeszowa, Ptaszkowa i Lubawki.

Chłopcy z klasy sportowej 5 F, zagrali spokojnie i bardzo pewnie we wszystkich elementach siatkarskich. Zdecydowanie pokonali rywali w setach 2 – 0. Dziewczęta, również z klasy 5 F, zwyciężyły w meczu z Lubawką 2 – 0, a przeciwniczki z Ptaszkowa pokonały 2 – 1 w setach.

Dwa zespoły awansowały do następnego etapu rywalizacji. W marcu wystąpią w finałach strefy jeleniogórskiej.

Gratulacje dla całej klasy. Życzymy powodzenia