Kolekcjonerzy na start

W środę (18 października) w auli naszej szkolnej odbyła się 1. Szkolna Giełda Kolekcjonerska. Swoje bogate zbiory zaprezentowało 23 uczniów z klas 2 - 7.

Najmłodszą kolekcjonerką była Julia Zaucha, uczennica 2 klasy, która zaprezentowała wszystkim minerały oraz polskie monety. Na pozostałych stołach można było podziwiać m. in: karty piłkarskie, fotosy piłkarzy i drużyn klubowych, magnesy, modele pociągów, smerfy, pomadki do ust, karteczki ze zwierzętami, odzież z gumek, maskotki psów, proporczyki piłkarskie, podstawki, wycinki z gazet sportowych oraz stare znaczki pocztowe oraz banknoty. Wystawę licznie odwiedzili uczniowie, nauczyciele szkoły oraz Bogdan Adamus – znany regionalista i fotograf amator.

Organizatorzy - Monika Czyż i Grzegorz Tomaszewski już zapraszają na grudniową giełdę.