Odwiedziny w Domu Dziecka

W sobotę, 14 października 2017 r., wolontariusze z naszej szkoły, wybrali się na kolejne odwiedziny podopiecznych z Domu Dziecka w Wałbrzychu.

Od poniedziałku każdy, kto znalazł w swojej kieszeni „zbędne grosze”, mógł nakarmić „wolontariacką” świnkę-skarbonkę. Dzięki dobrym serduszkom, dzieci z naszej szkoły udało się nam zebrać kwotę ponad 100 zł, za które zostały zakupione słodycze dla podopiecznych placówki.

Po przyjeździe do Wałbrzycha i przywitaniu się z nowymi dziećmi, każdy z wolontariuszy szybko znalazł sobie zajęcie. Jedni zajmowali się maluszkami, inni spędzali aktywniej czas na świeżym powietrzu grając w piłkę, czy też inne gry z trochę starszymi wychowankami.

Pobyt w Domu Dziecka, jak zawsze minął szybko i po pożegnaniu trzeba było wrócić do Kamiennej Góry, by dzielić się swoją dobrą energią z innymi ludźmi. Oczywiście nie mogliśmy się rozstać bez, wcześniejszego, umówienia się na następną wizytę.