Jesteś tutaj: Start / Świetlica szkolna

... w Smoczej Łące

Przy szkole działa świetlica o dźwięcznej nazwie „Smocza Łąka”. Pracujemy od 7.00 do 19.00 i opiekujemy się ponad 300 uczniami. Wspieramy nasze dzieci, staramy się dążyć do ich wielostronnego rozwoju. Ściśle współpracujemy ze środowiskiem lokalnym. Realizujemy różnego rodzaju zajęcia opiekuńczo - wychowawcze, dożywiamy dzieci w formie śniadań, obiadów i kolacji, codziennie pomagamy w nauce i bardzo staramy się, by nasi uczniowie mogli osiągać w szkole jak największe sukcesy.

Współpracujemy z Dziecięcą Świetlicą Środowiskową, nasze działania wspiera samorząd, instytucje i liczne grono przyjaciół, którym leżą na sercu problemy najmłodszych.

Wspólnie z dziećmi śpiewamy i tańczymy. Bawimy się w teatr i rozwijamy swoje talenty malarskie. Nie są nam obce tematy kulinarne i dość sprawnie poruszamy się w świecie komputerów. Korzystamy z pływalni, gdzie doskonalimy się w pływaniu i chętnie odbywamy ciekawe wycieczki w malownicze zakątki naszego regionu. Odpoczywamy na półkoloniach i zimowiskach. Wszystko po to, by się integrować, poznawać, wspierać.