Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aktualności 2018/2019

Artykuły

Urodziny Kubusia Puchatka

2018-11-26

W środę, 21 listopada 2018 r., w świetlicy szkolnej odbyły się 92 urodziny Kubusia Puchatka. Uroczystość przygotowala pani Monika Tatarata wraz z pomocą wychowawców świetlicy.  Dzieci brały udział w zabawach, grach, pląsach i łamigłówkach. Wykonywały  znaczki tematyczne oraz zdobywały słodkie ,,co nieco". Na uroczystości nie zabrakło, jak to na urodzinach bywa, smacznego torta.

Czytaj więcej o: Urodziny Kubusia Puchatka

Warsztaty w bibliotece

2018-11-14

W ramach współpracy Świetlicy Szkolnej z Biblioteką Miejską w Kamiennej Górze rozpoczęto cykl spotkań promujących czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Pierwsze zajęcia odbyły się w 8 października, a myślą przewodnią było hasło ,,Tolerancja- co to takiego?" w oparciu o tytułowego bohatera opowiadania Davida McKee ,,Elmar". Wychowankowie podczas warsztatów plastycznych zapoznali się ze znaczeniem słowa tolerancja i poznali metody stosowania owego pojęcia w życiu codziennym.

Czytaj więcej o: Warsztaty w bibliotece

Świetlica w Afrykarium

2018-10-02

Podopieczni świetlicy popołudniowej wspólnie ze swoimi wychowawcami uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Wrocławia. Dzieci z wielkim zainteresowaniem podglądały życie afrykańskich zwierząt. Słoneczna pogoda umożliwiła również spacer po ogrodzie zoologicznym. W radosnych nastrojach już planujemy kolejne wyprawy!

Czytaj więcej o: Świetlica w Afrykarium