kwiecień

Artykuły

KONIEC LIGI SIATKARSKIEJ

2019-04-29

29 kwietnia 2019 roku odbyły się ostatnie kolejki, trwającej 6 miesięcy ligi siatkarskiej gier 1 x 1, którą od wielu lat dla swoich grup treningowych prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego Andrzej Cukier. Dziś poznaliśmy najlepszych zawodników w tej trudnej rywalizacji wśród chłopców z klas sportowych 5f, 7f i 8f.  A oto komplet uczestników, którzy w tym roku szkolnym ligę ukończyli z oceną celującą.

2019-04-25

13 kwietnia nie był najszczęśliwszym dniem dla siatkarzy z jedynki. Nie udało się im bowiem powtórzyć sukcesu z ubiegłego roku i awansować do ogólnopolskiego turnieju Kinder + Sport. W turnieju finałowym czwórek siatkarskich, który odbył się w Miliczu, nasze zespoły zajęły czwarte i piąte miejsce. Awans wywalczyły drużyny z Legnicy i Lubina.

MISTRZOWIE STREFY JELENIOGÓRSKIEJ - SIATKARSKIE TRÓJKI CHŁOPCÓW

2019-04-04

Dziś 04 kwietnia 2019 r. w sali sportowej SP-2 w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w siatkarskich trójkach chłopców. W turnieju, który był rozgrywany systemem "każdy z każdym" wzięło udział 6 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klasy sportowej 5f pokonała dziś wszystkich rywali i wywalczyła tytuł Mistrzów Strefy Jeleniogórskiej. Tym samym wywalczyła awans do finału wojewódzkiego. Chłopcy w składzie: Borkowski, Adamczyk, Urbański, Buława, Czepielewicz, Drzewiecki, Kowalski i Jarczewski pod czujnym okiem Andrzeja Cukiera w każdym z ciężkich pojedynków pokazali charakter i wolę walki, co w ostateczności pozwoliło, by na ich szyjach zawisły złote medale wieńczące dzieło. Ogromne gratulacje dla całej drużyny.