Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

marzec

Artykuły

NARCIARSTWO - WOJEWÓDZTWO

2018-03-20

Dolnośląskie finały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim dziewcząt i chłopców odbyły się w Lądku Zdroju.

Jak co roku uczestniczyli w nich zawodnicy z naszej szkoły. Alpejczycy dwukrotnie pokonali slalom gigant. Na wynik szkoły liczył się łączny czas dwóch zawodników w dwóch przejazdach. W rywalizacji gimnazjalistów, dziewczęta zajęły 8 miejsce, chłopcy 9 miejsce. Indywidualnie wśród dziewcząt najlepszą lokatę zajęła: Dominika Lema – 11 miejsce, a wśród chłopców: Bartosz Prusaczyk – 16. Drużynę tworzyli również: Klaudia Kubacka, Hanna Murawska, Hubert Jawor.
Gratulujemy udanego startu.

Czytaj więcej o: NARCIARSTWO - WOJEWÓDZTWO

NARCIARSTWO - POWIAT

2018-03-20

Po raz piąty, stacja narciarska w Czarnowie gościła narciarzy z powiatu kamiennogórskiego. W dniu 2 marca odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim dzieci i młodzieży szkolnej. Wśród szkół podstawowych w kategorii chłopców, zespół z jedynki zajął drugie miejsce.

Czytaj więcej o: NARCIARSTWO - POWIAT

KINDER + SPORT

2018-03-19
W Polsce Kinder + Sport to nazwa największych rozgrywek siatkarskich dla najmłodszych.
17 marca w Miliczu odbył się I turniej wojewódzkich eliminacji Kinder + Sport w “3” siatkarskich chłopców.
W turnieju wystartowało 16 zespołów – wiodące kluby i akademie siatkarskie w województwie. Kamienną Górę reprezentowały zespoły z SP 1 i AMS Mini Volley.
Czytaj więcej o: KINDER + SPORT

TRÓJKI CHŁOPCÓW MISTRZAMI STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

2018-03-19
Zawody odbyły się 16 marca w Smolniku. Na siatkarskich boiskach zaprezentowało się dziewięć zespołów, mistrzowie powiatów oraz gospodarz Smolnik. Powiat kamiennogórski reprezentowali  siatkarze z “Jedynki” i Krzeszowa. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów, w setach do 15 punktów, w tie - breaku do 11 punktów. Początek turnieju nie zapowiadał ostatecznego zwycięstwa. “Jedynka” przegrała pierwsze spotkanie 1 – 2 w setach z SP 2 Lubań.
Czytaj więcej o: TRÓJKI CHŁOPCÓW MISTRZAMI STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

MISTRZOWIE POWIATU W SIATKARSKICH CZWÓRKACH

2018-03-18

     W czwartek 15 marca 2018 r. na sali sportowej SP-2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w siatkarskich czwórkach chłopców. Nasza drużyna, oparta na sportowcach z klasy 6f, wygrała wszystkie swoje pojedynki i zdobyła tytuł Mistrzów Powiatu oraz awans do zawodów strefowych, które 28 marca b. r. odbędą się w Lubaniu. Nasi młodzi adepci siatkówki najpierw zrewanżowali się za niespodziwaną porażkę w zawodach miejskich rówieśnikom z SP-2 Kamienna Góra wygrywając tym razem 2:0 w setach. Pozostałe pojedynki to zwycięstwa 2:0 z SP Szarocin oraz 2:1 z SP Krzeszów. Skład SP-1: Marciniak, Murawski, Prokopowicz, Pakiet, Gądek, Polewski, Urbanek, Obidowski, Dyba, Olczak i Hnatiuk. Opiekun: Andrzej Cukier

Czytaj więcej o: MISTRZOWIE POWIATU W SIATKARSKICH CZWÓRKACH

MISTRZYNIE STREFY

2018-03-17

12.03.2018 w Smolniku rozegrano finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich trójek dziewcząt.W turnieju wystartowało 8 zespołów podzielonych na 2 grupy.Mecze rozgrywane były do 21 punktów.

Czytaj więcej o: MISTRZYNIE STREFY

TRZECIE MIEJSCE W JANOWICACH WIELKICH

2018-03-10

Siatkarki z klas sportowych uczestniczyły w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS Sokoliki Janowice Wielkie. Nasze zawodniczki reprezentowały “Jedynkę” i KS Sudety Kamienna Góra.

Czytaj więcej o: TRZECIE MIEJSCE W JANOWICACH WIELKICH