Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

konsultacje

JĘZYK POLSKI
Bożena Nowak - Mierzwa czwartek 13.30 - 14.15 s. 111
Anna Szewczyk poniedziałek  8.50 - 9.35 s. 113
Joanna Szuba czwartek  14.20 - 15.05 s. 114
Anna Wnuk środa  14.20 - 15.05 s. 112
HISTORIA
Ewelina Wielocha środa 14.20 - 15.05 s. 101
MATEMATYKA
Renata Cieślik poniedziałek 8.00 - 8.45 s. 021
Emilia Nieczyperowicz wtorek 8.00 - 8.45 s. 303
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
Gabriela Błażków środa 14.20 - 15.05 s. 103
PRZYRODA
Ewa Skotarczak środa 16.00 - 16.45 s. 301
Elżbieta Wysoczańska czwartek 14.20 - 15.05 s. 301
JĘZYKI OBCE
Elżbieta Borchardt środa 13.30 - 14.15 s. 304
Elzbieta Kolat poniedziałek 11.35 - 12.20 świetlica
Anna Kosturek wtorek  14.20 - 15.05 s. 010
Aniela Rams środa  15.10 - 15.55 s. 102
RELIGIA
Barbara Bugańska czwartek 14.20 - 15.05 s. 302
Elżbieta Kasprzyk środa 14.20 - 15.05 s. 302
Maria Szwandrak piątek 13.20 - 14.15 s. 302
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Andrzej Cukier poniedziałek 16.00 - 16.45 s. gimnastyczna
Piotr Cukier czwartek 16.00 - 16.45 s. gimnastyczna
Zbigniew Lema środa 16.00 - 16.45 s. gimnastyczna
Łukasz Przysło wtorek 16.00 - 16.45 s. gimnastyczna (ul. T. Kościuszki)
Sławomir Skotarczak wtorek 16.00 - 16.45 s. gimnastyczna
ZAJĘCIA TECHNICZNE
Sławomir Skotarczak wtorek 16.00 - 16.45 s. gimnastyczna
PLASTYKA
Halina Czarnecka środa 14.20 - 15.05 s. 101
MUZYKA
Anna Kosturek wtorek 14.20 - 15.05 s. 010
ŚWIETLICA
Monika Czyż piątek 10.40 - 11.25  świetlica
Krzysztof Pietrukiewicz środa 16.00 - 16.45  świetlica
Monika Tatarata poniedziałek 10.40 - 11.25  świetlica
KONSULTACJE CZYTELNICZE
Agata Gemza poniedziałek 9.45 - 10.30 czytelnia
Malwina Lebda środa 14.20 - 15.05 czytelnia
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Małgorzata Bąk piątek 9.45 - 10.30 s. 110
Anna Chamot piątek 9.45 - 10.30 s. 102
Beata Galica - Nowak piątek 9.45 - 10.30 s. 110
Katarzyna Grzelak wtorek 12.35 - 13.20 s. 110
Anna Grzybek czwartek 10.40 - 11.25 s. terapii
Jolanta Herliczka wtorek 10.40 - 11.25 s. 110
Barbara Hnisdiłów środa 10.40 - 11.25 s. 102
Paulina Kuliś czwartek 11.35 - 12.20 s. terapii
Magdalena Majewska piątek 8.00 - 8.45 s. 214
Ewa Nowak piątek 11.35 - 12.20 s. terapii
Małgorzata Pawlikowska środa 10.40 - 11.25 s. 201 (zaplecze)
Izabela Sproch poniedziałek 8.00 - 8.45 s. terapii
Janina Żuchewicz poniedziałek 9.45 - 10.30 s. 102