Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

konsultacje

od listopada 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

Auksztulewicz Monika

wywiady

 

 

Bąk Małgorzata

wtorek

12.35 – 13.20

214 lub czytelnia

Benewiat Jadwiga

poniedziałek

15.10 – 15.55

109

Błażków Gabriela

środa

15.10 – 15.55

103

Bodzek Joanna

poniedziałek

15.10 – 15.55

114

Borchardt Elżbieta

wtorek

15.15 – 16.00

304

Breitenfellner-Pasiut Monika

czwartek

13.30 – 14.15

304
do 22.12 poniedziałki 9l s. 302

Brzoza Irmina 

środa

7.10 – 7.55

świetl.

Bugańska Barbara

czwartek

14.20 – 15.05

102

Chamot Anna

czwartek

11.35 – 12.20

110

Cieślik Renata

poniedziałek

14.20 – 15.05

021

Cukier Andrzej

czwartek

15.10 – 15.55

004

Cukier Piotr

środa

15.10 – 15.55

004

Czarnecka Halina

środa

14.20 – 15.05

101

Czyż Monika

czwartek

7.10 – 7.55

świetl.

Dąbrowska Agnieszka

środa

15.10 – 15.55

świetl.

Etryk Magdalena

czwartek

12.35 – 13.20

świetl.

Galica – Nowak Beata

wtorek

10.40 – 11.25

zapl. 201

Gawerda Sylwia

-----------

 

 

Gemza Agata

czwartek

15.00 – 15.45

czyt.

Gozdur  Monika

środa

15.10 – 15.55

008

Grzelak Katarzyna

czwartek

14.20 – 15.05

zapl. 201

Grzybek Anna

poniedziałek

15.10 – 15.55

211

Herliczka Jolanta

ur. zdrowotny

 

 

Hnisdiłów Barbara

poniedziałek

15.10 – 15.55

213

Kasprzyk Elżbieta

poniedziałek

15.00 – 15.45

czytelnia

Kmiecik Kamila

-----------

 

 

Kolat Elżbieta

środa

15.10 – 15.55

305

Kołodziej Katarzyna

poniedziałek

15.10 – 15.55

303

Kornel Łukasik

środa

15.10 – 15.55

004

Kosturek Anna

piątek

13.30 – 14.15

010

Kuliś Paulina

wtorek

15.10 – 15.55

214

Kwiatkowska Magdalena

czwartek

15.10 – 15.55

303

Lebda Malwina

czwartek

14.20 – 15.05

czytelnia

Lema Zbigniew

czwartek

15.10 – 15.55

004

Madziar-Cabała Anna

środa

15.10 – 15.55

303

Majewska Magdalena

ur. macierzyński

 

 

Marta Malich

poniedziałek

15.10 – 15.55

110

Myjak Anna

-----------

 

 

Myśliwiec Jolanta

czwartek

14.20 – 15.05

020

Nieczyperowicz Emilia

czwartek

14.20 – 15.05

008

Niemas Iwona

środa

15.10 – 15.55

020

Nowak – Mierzwa Bożena

wtorek

14.20 – 15.30

111

Nowak Ewa

poniedziałek

10.40 – 11.25

110

Pawlikowska Małgorzata

piątek

11.35 – 12.20

zapl. 201

Pietrukiewicz Krzysztof

poniedziałek

11.15 – 12.00

świetl.

Potoniec Magdalena

-----------

 

 

Przysło Łukasz

środa

15.10 – 15.55

004

Rams Aniela

czwartek

14.30 – 15.15

305

Ryter-Kmak Karolina

 poniedziałek

14.20 – 15.05

008

Sawicka Katarzyna

wywiady

 

 

Skorupiński Damian

-----------

 

 

Skotarczak Ewa

środa

15.10 – 15.55

301

Skotarczak Sławomir

środa

15.10 – 15.55

004

Sobiechowski Marek

piątek

8.00 – 8.45

008

Sproch Izabela

czwartek

8.50 – 9.35

203

Szczerba Ewa

środa

15.10 – 15.55

109

Szewczyk Aneta

wtorek

14.20 – 15.05

112

Szuba Joanna

piątek

14.20 – 15.05

113

Szwandrak Maria

środa

15.15 – 15.50

302

Tatarata Monika

poniedziałek

16.00 – 16.45

211

Tomaszewski Grzegorz

piątek

14.20 – 15.05

102

Topoła Grzegorz

piątek

14.20 – 15.05

209

Wielocha Ewelina

wtorek

15.10 – 15.55

114

Wnuk Anna

czwartek

14.20 – 15.05

112

Wysoczańska Elżbieta

środa

15.10 – 15.55

304

Zatyka Barbara

-----------

 

 

Zimna Paulina

czwartek

14.20 – 15.05

113

Zubek Joanna

czwartek

15.10 – 15.55

109

Żuchewicz Janina

piątek

11.35 – 12.20

008