wrzesień

Artykuły

XIV MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W PŁYWANIU

2016-09-30

28 września na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Pływaniu. W zawodach wystartowało 145 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.
A oto jak na tych zawodach zaprezentowały się pływaczki z naszej szkoły:

MAJA DWA RAZY W ZŁOCIE

2016-09-23

W ostatnią sobotę 17. września w sali sportowej w Wałbrzychu przy ul. Szopena - Maja Olszak startowała w zawodach regionalnych w ramach programu – Lekkoatletyka dla każdego. W zawodach każdy ze sportowców startował w jednej konkurencji indywidualnej oraz w sztafecie. Nasza zawodniczka wygrała bieg na 60 m z rezultatem 9,00 (czas był mierzony ręcznie) oraz w sztafecie mieszanej 4 x 200 m (2 zawodniczki + 2 zawodników), którą ukończyła z nową ekipą na pierwszym miejscu. Gratulujemy!

MAJA TUŻ ZA PODIUM

2016-09-23

Wielkie emocje wzbudziła sportowa rywalizacja i spotkania z gwiazdami młodych lekkoatletów, którzy na początku września wzięli udział w Finale Nestlé  Cup Toruń 2016. Wśród najlepszych znalazła się uczennica naszej szkoły - Maja Olszak, która w trójboju rocznika 2004 zajęła wysokie 4. miejsce. Do brązowego medalu zabrakło czterech „oczek”.