Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

Kompasik w Książańskim Parku Narodowym

2016-12-08

Członkowie „Kompasika” 26 listopada2016 r. wybrali się na kolejną w tym roku szkolnym wycieczkę, której celem był Książański Park Krajobrazowy.

Czytaj więcej o: Kompasik w Książańskim Parku Narodowym

Wolontariusze w roli pomocników Świętego Mikołaja

2016-12-08

W sobotnie popołudnie, 03.12.16r, grupa wolontariuszy z klasy 6a postanowiła na dłuższą chwilę zamienić się w pomocników Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej o: Wolontariusze w roli pomocników Świętego Mikołaja

III jesienne prezentacje artystyczne

2016-12-06

III prezentacje "A to jesień właśnie ..." już za nami. 

Czytaj więcej o: III jesienne prezentacje artystyczne

Przedstawienie w przedszkolu

2016-12-06

5. grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Z tego powodu grupa uczniów z klasy 6a pod opieką pani Emilii Nieczyperowicz przygotowała przedstawienie pt. „Wolontariat”. Młodzi aktorzy wystąpili w Przedszkolu Publicznym nr 1 przed liczną publicznością. Po zakończonym występie wszyscy widzowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy - śpiewów i tańców.

Czytaj więcej o: Przedstawienie w przedszkolu

XV FESTIWAL TEATRALNY

2016-12-05

W dniu 28.11.2016 roku w Centrum Kultury już po raz piętnasty odbył się Festiwal Teatralny „Zdrowym być”. Na tegorocznym XV Festiwalu zespoły miały możliwość propozycji własnego tematu przedstawienia! W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich promowane było szeroko pojmowane czytelnictwo, więc prezentowane przedstawienia zawierały wątki literackie bądź poetyckie.

Czytaj więcej o: XV FESTIWAL TEATRALNY

BRAWO MY! Udało się!!!

2016-12-05

Dzięki zaangażowaniu społeczności naszej Szkoły, czyli uczniów, rodziców, nauczycieli, a także przemiłych pań bibliotekarek i pani szatniarki - naprawdę nam się udało!

Czytaj więcej o: BRAWO MY! Udało się!!!

KIBICOWALI WÓJCIK

2016-12-01

     W środę (30 listopada) dwoje nauczycieli wychowania fizycznego z naszej szkoły – Zbigniew Lema i Sławomir Skotarczak zabrali klasę sportową 4f oraz młode siatkarki z klas sportowych -  5f i 6f do wrocławskiej Hali Orbita na pojedynek Orlen Ligi pomiędzy Impelem Wrocław i Muszynianką Muszyna. W zespole gości wystąpiła wychowanka „Jedynki” Aleksandra Wójcik.

 

Czytaj więcej o: KIBICOWALI WÓJCIK

Świetlicowe Katarzynki i Andrzejki

2016-11-30

W piątek, 25 listopada, w Świetlicy szkolnej odbyła się impreza pod hasłem „Andrzejkowy wieczór wróżb i magii”. Około 90 osób przebranych w stroje wróżek i czarodziejów miało okazję zapoznać się ze staropolskimi obyczajami. Nie zabrakło także tradycyjnych wróżb i zabaw tanecznych. Impreza została zorganizowana przez wychowawców świetlicy, a koordynatorem tego przedsięwzięcia była pani Monika Czyż.

GALERIA


Czytaj więcej o: Świetlicowe Katarzynki i Andrzejki

Andrzejki z przedszkolakami

2016-11-30

Kolejne integracyjne spotkanie z przedszkolakami w świetlicy odbyło się w poniedziałek 28.11.2016r. Tym razem wolontariacka grupa świetlicowych wychowawców przeprowadziła zajęcia z okazji Andrzejek. Integracyjna grupa biedronek oraz pszczółki poznały staropolskie zabawy. W postacie wróżek i czarownic zostały wcielone wychowawczynie. Każdy z uczestników mógł dowiedzieć się co czeka go w przyszłości, poznać imię swojego wybranka oraz dowiedzieć się kim zostanie w przyszłości. Oczywiście każdy mógł przelać wosk pod opieką wróżki Moniki. Jak zawsze nie zabrakło słodkiego poczęstunku i dobrej zabawy.

Galeria

 

Czytaj więcej o: Andrzejki z przedszkolakami

Pierwszaki bezpieczne z Puchatkiem

2016-11-30

We wtorek, 29.11. 2016 r., uczniowie klasy 1 „a” uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa.

 

Czytaj więcej o: Pierwszaki bezpieczne z Puchatkiem