SIATKÓWKA

Artykuły

"3" chłopców

2012-04-19

19 kwietnia w Złotoryi odbył się finał wojewódzki w „3 – kach” siatkarskich chłopców. W sali sportowej „Tęcza” spotkały się cztery najlepsze zespoły – mistrzowie stref. Strefę jeleniogórską reprezentowała nasza Szkoła. Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”.

"2" dziewcząt

2012-04-17

Najmłodsze zawodniczki z klasy 4 f, rywalizowały w “2” siatkarskich. W marcu wystąpiły w zawodach miejskich, powiatowych i strefowych. W sportowym debiucie wystartowały dwie drużyny. Pierwsza, w składzie: Hanna Mierzwa, Sylwia Ewy, Weronika Godek i Julia Basta oraz rezerwowe: Alicja Wiewióra i Anna Druciak zajęła I miejsce. Drugi zespół: Weronika Senderak, Nikola Kożuch, Alicja Zdzińska, Julia Sabieszkoda i Daria Dziakowska zajął IV miejsce.

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI

2012-04-04

4. kwietnia 2012 r. w Świdnicy odbył się pierwszy z dwóch finałów dolnośląskich, do których zakwalifikowali się uczniowie SP-1 Kamienna Góra. Dziś o tytuł mistrza walczyli chłopcy z 6f w tzw. siatkarskich czwórkach,

Odwieczny finał

2012-04-02

02.04.2012 w Smolniku odbyła się ostatnia odsłona finałów strefy jeleniogórskiej w mini siatkówce. Jako ostatni walczyli chłopcy z klasy 4f w siatkarskich dwójkach. Nasi najmłodsi siatkarze jak burza przebrnęli przez rozgrywki grupowe pewnie pokonując SP Kościelnik 2:0 20:5 i 20:2, SP-8 Jelenia Góra 2:0 20:12 i 20:5 i SP Łomnica 2:0 20:7 i 20:8.

Chłopięce "trójki" w Smolniku

2012-03-27

27 marca 2012 r., w Smolniku odbył się finał strefy jeleniogórskiej w "3" siatkarskich chłopców. Siatkarze z klasy 5f pojechali bronić tytułu mistrza z ubiegłego roku. Tak, jak w klasie czwartej, towarzyszyli im koledzy ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie. Nasza drużyna spisała się wyśmienicie. Pokonała wszystkich przeciwników po 2 - 0 w każdym meczu. Zasłużenie zdobyła pierwsze miejsce. Siatkarze z Krzeszowa zajęli 3 miejsce.

Strefa w Smolniku

2012-03-27

26.03.2012 r. w Smolniku rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w siatkarskich trójkach dziewcząt. W finale uczestniczyło 8 zespołów, w tym mistrz powiatu kamiennogórskiego - reprezentacja SP1. Nasze dziewczęta wróciły z turnieju ze srebrnymi medalami, ulegając w meczu finałowym reprezentacji SP Lubań 1:2. III miejsce zajęła reprezentacja gospodarzy SP Smolnik. Gratulujemy!

Strefa w Lubaniu

2012-03-27

14.03.2012 r. w Lubaniu został rozegrany finał strefowy w siatkarskich czwórkach dziewcząt. W turnieju startowało 8 drużyn - mistrzów powiatu. Reprezentacja naszej szkoły wróciła z zawodów z brązowymi medalami, pokonując w meczu o III miejsce SP Gryfów 2-0. I miejsce zajęła reprezentacja SP Smolnik, a II miejsce SP Lubań.

2012-02-27

15.02.2012 r., w sali SP2 rozegrano finał powiatowy siatkarskich czwórek dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów. Reprezentantki SP1 wygrały wszystkie spotkania i zajęły I miejsce. W marcu będą reprezentować powiat kamiennogórski w finale strefowym w Lubaniu.

I miejsce w zawodach miejskich w "3" chłopców

2012-02-22

20 lutego w naszej szkole odbyły się zawody miejskie w "3 " siatkarskich chłopców.

Kolejne zawody i ...

2012-03-01

I miejsce w zawodach powiatowych w "3" chłopców.

21 lutego Jedynka była gospodarzem zawodów powiatowych w "3" siatkarskich chłopców.

Znowu złoto

2012-03-03

1 marca 2012 r.

Zawody miejskie, dwójki siatkarskie i podwójne złoto!

BRAWO!

Powiatowe dwójki

2012-03-06
6 marca, zawody powiatowe w “2” siatkarskich dziewcząt.
Reprezentacja naszej szkoły zdobyła 2 miejsce w zawodach powiatowych. W zmaganiach najmłodszych siatkarek uczestniczyło sześć szkół. Jedynkę reprezentowały: Hanna Mierzwa, Sylwia Ewy, Julia Basta, Weronika Godek, Alicja Wiewióra, Anna Druciak. Dziewczęta swoją dobrą grą wywalczyły awans do finałów strefy jeleniogórskiej. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa z Krzeszowa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach strefowych.

ZAWODY POWIATOWE - ZŁOTO!

2012-03-12

12 marca 2012 r., w sali gimnastycznej naszej szkoły, rozegrane zostały zawody powiatowe "dwójek" siatkarskich. Nasza rezprezentacja zwyciężyła i tym samym wywalczyła awans do finału strefy jeleniogórskiej. BRAWO!!!

Wyniki końcowe zmagań:

I - drużyna SP1

II - drużyna SP Ptaszków

III - drużyna SP Lubawka

Skład naszej drużyny: Patryk Rzeszotko, Jakub Żuk, Szymon Witkor, Jakub Kuklis, Damian Borowiec, Marcel Mikulski

Złoto w strefie

2012-03-22

W środę, 21 marca 2012 r. w Lubaniu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej chłopców tzw. "czwórek”. W turnieju tym udział wzięła drużyna naszej szkoły i wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 04 kwietnia 2012 r. w Świdnicy.