Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Międzynarodowy Tydzień Bibliotek Szkolnych

2018-12-03
Powiększ zdjęcie

Święto Biblioteki obchodziliśmy od 22 do 26 października 2018r.  pod hasłem: „Tydzień z baśnią polską”. Nasi wierni czytelnicy licznie uczestniczyli w przygotowanych wydarzeniach.   Dużym zaskoczeniem dla wypożyczających w tych dniach było twz. „Słodkie wypożyczanie” -  kiedy to do każdej książki dołączana została słodka niespodzianka.

 

Czytaj więcej o: Międzynarodowy Tydzień Bibliotek Szkolnych

Wystawy w bibliotece

2018-12-03
Powiększ zdjęcie

W naszej szkolnej czytelni można obejrzeć wystawy tematyczne związane z ważnymi wydarzeniami, osobami i autorami. Odwiedzający bibliotekę zobaczyli już książki poświęcone 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości – „Patriotyzm dla małych i dużych”. Niemałe emocje wśród chłopców wywołała ekspozycja „Bohaterowie z boiska” o znanych piłkarzach i tematyce sportowej. A teraz zapraszamy do obejrzenia najnowszej wystawy zatytułowanej „Tydzień z Grzegorzem Kasdepke”. Warto zapoznać się z twórczością tego cenionego autora książek dla dzieci, laureata licznych nagród literackich i dziennikarskich.

Czytaj więcej o: Wystawy w bibliotece

Nowo zakupione książki gotowe do wypożyczania!

2018-12-03
Powiększ zdjęcie

Zgodnie z propozycjami umieszczanymi przez uczniów w „Skrzynce życzeń czytelniczych”  zostały zakupione (w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa) następujące serie:

Czytaj więcej o: Nowo zakupione książki gotowe do wypożyczania!