Artykuły

TRÓJKI CHŁOPCÓW MISTRZAMI STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

2018-03-19
Powiększ zdjęcie
Zawody odbyły się 16 marca w Smolniku. Na siatkarskich boiskach zaprezentowało się dziewięć zespołów, mistrzowie powiatów oraz gospodarz Smolnik. Powiat kamiennogórski reprezentowali  siatkarze z “Jedynki” i Krzeszowa. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów, w setach do 15 punktów, w tie - breaku do 11 punktów. Początek turnieju nie zapowiadał ostatecznego zwycięstwa. “Jedynka” przegrała pierwsze spotkanie 1 – 2 w setach z SP 2 Lubań.

Nocowanie w szkole

2018-03-19

Jakiś czas temu, w głowach siódmoklasistów i ich wychowawczyń zrodził się pomysł na spędzenie nocy w szkole. Po wielu wspólnych dyskusjach na ten temat, ustaleniu zasad „szkolnego nocowania” i wyrażeniu na niego zgody przez panią dyrektor i rodziców, w końcu nadszedł długo oczekiwany dzień, a raczej noc.

Wolontariusze w Domu Dziecka w Wałbrzychu

2018-03-19

17 marca w zimowy sobotni poranek, wolontariusze z klasy 7a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Góry pod opieką wychowawczyni Emilii Nieczyperowicz oraz Karoliny Ryter - Kmak, już po raz kolejny odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka przy ulicy Asnyka w Wałbrzychu.

KINDER + SPORT

2018-03-19
W Polsce Kinder + Sport to nazwa największych rozgrywek siatkarskich dla najmłodszych.
17 marca w Miliczu odbył się I turniej wojewódzkich eliminacji Kinder + Sport w “3” siatkarskich chłopców.
W turnieju wystartowało 16 zespołów – wiodące kluby i akademie siatkarskie w województwie. Kamienną Górę reprezentowały zespoły z SP 1 i AMS Mini Volley.