Już niedługo finał konkursu fotograficznego

W czerwcu, ramach projektu "Trzeba chcieć, by bezpieczna była sieć" ogłosiliśmy konkurs na fotografię z wakacji. Nadesłano wiele prac. Już teraz można wybierać najciekawsze zdjęcia.

Projekt Trzeba chcieć, by bezpieczna była Sieć jest współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu Bezpieczne dzieciństwo Fundacji Dzieci Niczyje przy wsparciu Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Rady Rodziców.

Wszystkie zdjęcia spełniające warunki regulaminu konkursu możecie obejrzeć klikając tutaj lub też wpisując adres http://powiatowa.info/sp1.

Aby oddać swój głos należy mieć konto w systemie google. Po zalogowaniu pod każdym zdjęciem, w widoku pojedynczej fotografii, widoczny będzie link "Podoba mi się". Kliknięcie w niego oznacza oddanie głosu na dane zdjęcie. Z jednego konta google można oddać tylko jeden głos na dane zdjęcie. Można głosować na kilka fotografii.

Głosowanie trwać będzie do niedzieli (6 listopada) do godziny 20.00.